Pendik Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Taşımacılık

Nakliyat sektöründe yıllardır profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Pendik Evden Eve Taşımacılık, bir Çukurova Nakliyat kuruluşudur. Sektörün en güvenilir şirketlerinden biri olan firmamızda verilen hizmetler şöyledir;

     İstanbul Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Eşya toplama ve Paketleme

Ofis ve İşyeri Taşıma

     Parça ve Antika, Piyano gibi Değerli Eşya Taşıma

     Asansörlü Eşya Taşıma

Eşya Depolama

Her türlü evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat gereksinimlerinizde, rahatlıkla bizden destek talep edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinip kaliteden ödün vermeyen Pendik Evden Eve Nakliyat, çözüm ortağınız olmaya hazır.

Pendik En İyi Nakliyat Firması

Pendik merkezli olarak İstanbul ve Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet veren firmamız, en iyi Pendik evden eve nakliyat firmasıdır. Tamamı kendi alanında uzman alan profesyonel ekibimiz, son teknoloji ürünü araç gereç ve nakliye araçlarımız güvencemizdir.

Evden eve nakliyat ve sigortalı ofis taşıma işlerinizin her aşamasında aynı dikkat ve özenle çalışmaktadır. Gerekli tüm işlemleri biz yapalım, siz de sıkıntısız bir şekilde taşınmanın keyfini çıkarın. Evinizin nakliyatı esnasında eşya toplama ve paketleme, mobilyaların demonte hale getirilmesi gibi işlemleri hızlı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Pendik Nakliyat Eşya Paketleme

İstanbul evden eve nakliyat, nakliye işleminizin her sürecinde hizmet vermektedir, bu hizmetlerden biri de Pendik eşya paketlemedir. Tecrübeli paketleme ekibimiz tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız, hijyenik ve korumalı ambalajlar ile kaplanmaktadır. Bu şekilde tüm eşyalarınız kirlenmeden ve hasar almadan taşınmaktadır.

En iyi Pendik evden eve nakliyat ve Pendik ofis taşıma firması olan firmamız, eşya paketlemede en kaliteli malzemelerden oluşan ambalajlar kullanmaktadır. Kırılabilecek eşyalarınız tek tek uygun ambalajla sarılıp, sonrasında kolilere yerleştirilmektedir. Böylelikle eşyalarınızın kırılma ve çizilme riski tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Pendik Evden Eve Taşımacılık

Pendik Evden Eve Taşıma

Pendik Evden Eve Nakliyat Hayatınızı Kolaylaştırır

Evden eve nakliyat gerçekleştirmek, profesyonel yardım almayan kişiler için oldukça zor ve yorucudur. Profesyonel ekibimizle birlikte, bu konuda hayatınızı ve işlerinizi kolaylaştırmaktayız. Ev taşıma ve ofis taşıma esnasında mobilyalarınız ve diğer eşyalarınız için marangoz aramanıza ihtiyacınız olmayacak.

Pendik evden eve nakliyat, taşınma sırasında gereken tüm mobilya ve eşyaların demonta ve geri montaj işlerini kolayca halletmektedir. Nakliyat firmamızın deneyimli marangoz ustaları, büyük bir titizlik ile bu işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Ev ya da ofis mobilyalarınızı kendi kendinize ya da işin ustası olmayan kişilere demonte ettirmeye çalışmayınız. Böyle bir durumda eşyalarınızın zarar görmesi kaçınılmaz bir durumdur. Pendik evden eve nakliyatın usta marangozları, eşyalarınız yeni adresinize ulaştığında tüm mobilyaları yeniden monte edecektir.

Pendik Güvenli Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe yıllardır en uygun fiyatlar teklifleri ile kaliteli hizmetler sunan firmamız, Pendik eşya depolama hizmeti de vermektedir. Tüm evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinde olduğu gibi, eşya depolamada da kalite ve güvenin tek adresiyiz.

Haftalık, aylık ya da senelik olarak kiralayabileceğiniz Pendik eşya depolarımız, İstanbul’un en nezih ve güvenilir bölgelerinde yer almaktadır. Her büyüklükte ve kapsamda odaları bulunan depolarımız, eşya depolamak isteyen müşterilerimiz için en kaliteli alandır.

7/24 özel kamera sistemi ile izlenen Pendik eşya depolama odaları, ayrıca 24 saat boyunca eğitimli güvenlik görevlilerinin gözetimindedir. Her gün profesyonel çalışanlarımız tarafından odaların kontrolü ve temizliği sağlanıp, eşyalarınız hijyenik bir ortamda muhafaza edilmektedir.

Ev ya da ofis ve işyerlerinizde kullanmadığınız, saklamak istediğiniz parça eşyalarınızı da Pendik eşya depolamaya emanet edebilirsiniz. Dilediğiniz saatte eşyalarınızı görebilir veya numaralandırma sistemi ile kolayca istediğiniz koliyi bulabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Taşıma

Pendik Evden Eve Asansörlü Taşıma

Pendik Sigortalı Eşya Taşıma

Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin menfaatlerini gözeten Pendik Evden Eve Nakliyat, yine bu yüzden eşyalarınızı sigortalı taşıma yapmaktadır.  Sigortalı taşımacılık, son zamanlarda artan nakliyat firması sayısı ile birlikte iyice önemini arttırmıştır.

Kurumsal çizgisinden taviz vermeyen firmamız, siz değerli müşterilerinin yasal haklarını korumak adına böyle bir sisteme başvurmuştur. Eşya taşıma ve araçla nakliyatı esnasında meydana gelebilecek herhangi bir maddi hasarın bedelini ödemeye hazırız. Müşterilerimiz bizler için değerlidir ve onları asla kendi hatalarımızla mağdur etmek istemeyiz.

Pendik sigortalı taşımada, nakliyat mesafesinin bir önemi yoktur. İstanbul evden eve nakliyat ya da şehirlerarası evden evde nakliyat olması bu durumu değiştirmemektedir. Taşınma öncesi ekspertizler tarafından eşyalar tespit edilerek, bir sigorta poliçesi hazırlanmaktadır. Hazırlanan poliçede her iki tarafın imzaları alınmasından itibaren, tüm eşyalarınız Pendik evden eve nakliyatın sigorta kapsamı altındadır.

Pendik En Güvenilir Ofis Taşıma

Pendik, özellikle işyeri ve ofislerin çok yoğun olduğu bir bölgedir ve sürekli yeni yapılar oluşturulmakta. Bu da güvenilir ofis taşıma firması arayışlarına yol açmaktadır. Yıllardır nakliye sektöründe adını altın harflerle çizdirmiş Pendik ofis taşıma hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Sigortalı ofis taşıma hizmetlerimiz, taşınma öncesi adresinize gelecek olan uzman ekspertizin eşyalarınızı tespiti ile başlamaktadır. Sonrasında uzman eşya paketleme ve taşıma ekibimiz, uygun koli ve ambalajlar kullanarak tüm eşyalarınızı paketlemektedir. Asansörlü taşıma kolaylığı ile hızlı bir şekilde ofis eşyalarınızın yeni adresinize nakliyatı gerçekleştirilmektedir.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın