Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatın öncüsü Küçükçekmece evden eve nakliyat olarak, Küçükçekmece halkına hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte en iyi nakliyat hizmetini sunuyoruz.

Küçükçekmece evden eve nakliyat firması, nakliyat esnasında yaşanacak olan her detayı düşünerek planlamasını buna göre yapmaktadır. Oluşturduğumuz sistemli çalışma programı sayesinde tüm evden eve nakliyat işleriniz kısa sürede sonuçlanmaktadır.

Küçükçekmece evden eve nakliyat ve ofis taşıma sistemi şu şekilde gerçekleşmektedir;

  • Evden eve nakliyat talebinde bulunmanızın hemen ardından, firmamız tarafından ücretsiz bir ekspertiz adresinize yönlendirilir
  • Nakliyatı yapılacak olan eşyalar incelenip, eşyaların çokluğu ve taşıma şartları göz önünde bulundurularak uygun bir fiyat teklifi çıkartılır
  • Evden eve nakliyat fiyatında anlaşma sağlanmasından sonra tüm değerli eşyalarınız Küçükçekmece sigortalı eşya taşıma kapsamına alınır
  • Bir sigorta poliçesi imzalanır ve her iki taraf bu poliçeyi imzalar
  • Küçükçekmece eşya toplama ve paketleme ekibi adresinize gelerek gerekli ambalajlama, demonte ve kolileme işlemlerini gerçekleştirir
  • Ambalajlanan eşyalar, Küçükçekmece asansörlü eşya taşıma aracı ile nakliyat aracına indirilir
  • Yerleştirilen eşyalar Küçükçekmece evden eve nakliyatın son model nakliyat aracı ile yeni adrese ulaştırılır
  • Yeni adrese tüm eşyaların taşınıp, gerekli mobilya montajlarının yapılmasıyla evden eve nakliyat işlemi sona erer.

Küçükçekmece Ofis Taşıma

Küçükçekmece evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat hizmet verdiği gibi ofis taşıma da yapmaktadır. Küçükçekmece ofis taşıma hizmeti her biri kendi alanında yetkin olan ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Diğer tüm nakliyat türlerinde olduğu gibi Küçükçekmece ofis taşımada, Küçükçekmece sigortalı eşya taşıma kapsamında yapılır. Uzman ekspertiz tarafından belirlenen ofis eşyalarınız sigortalı bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmaktadır.

Ofis taşıma esnasında nakliyat işleminin daha özenli yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. Küçükçekmece ofis taşıma ekibi tüm ofis mobilyalarınızı, mesleki cihaz ve önemli evraklarınızın paketlenmesini özenle gerçekleştirir. Hassas cihaz ve mobilyalarınız koruma ambalajlara sarılarak, evraklarınızsa kolilere yerleştirilerek taşınmaktadır.

Küçükçekmece asansörlü eşya taşıma ile ofisten indirilen eşyalarınız hiçbir zarar görmeden nakliyat aracına yüklenmektedir. Uygun fiyat avantajları ile Küçükçekmece ofis taşıma işleminizi gerçekleştirmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz gerekli bilgilerin aktarımını yapacaktır.

Küçükçekmece Evden Eve Taşımacılık

Küçükçekmece Evden Eve Taşıma

Küçükçekmece Sigortalı Taşıma

Küçükçekmece evden eve nakliyat firması, nakliyat işlerinizi güvenilir biçimde hayata geçirmektedir. Ev ve ofis eşyalarınızın tümü bizim için de çok kıymetlidir. Bu sebeple taşıma ve nakliyat sırasında bizden kaynaklanabilecek her türlü maddi zarara karşı eşyalarınızı sigortalamaktayız.

Evden eve nakliyat öncesinde ekspertiz tarafından eşyalarınız belirlenip listelenmektedir. Listelenen bu eşyaların tümü hazırlanacak olan sigorta poliçesinde yer alacaklar. Ve sigorta poliçesinin taraflarca imzalanmasıyla birlikte Küçükçekmece sigortalı eşya taşıma uygulaması başlamış sayılır.

Küçükçekmece sigortalı eşya taşıma uygulaması, siz değerli müşterilerimizin menfaatlerini koruma amaçlıdır. Evden eve nakliyat ve ofis taşımalarınızda Küçükçekmece sigortalı eşya taşımayı tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için müşteri temsilcimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece Eşya Depolama

Çeşitli nedenlerden dolayı pek çok kişi eşya depolama ihtiyacı duymaktadır. Bu nedenle de güvenilir bir eşya deposu arayışına girmekteler. Küçükçekmece eşya depolama yapıları sayesinde farklı bir depo aramaya ihtiyacınız kalmadı.

Küçükçekmece evden eve nakliyatın sağladığı Küçükçekmece eşya depolama hizmetiyle eşyalarınız emin ellerde. Depolarımız 7/24 kamera sistemi ile izlenmekte olup, güvenlik görevlileri tarafından da denetlenmektedir. Güvenlik konusunda hiçbir sıkıntının yaşanmadığı Küçükçekmece eşya depolama, hijyeni ile de dikkat çekmektedir.

İlgili görevliler tarafından sık sık temizliği yapılan depolarımız, hijyen kurallarına tamamen uymaktadır. Küçükçekmece eşya depolama da eşyalarınız, nem ve rutubet gibi sıkıntılardan uzak biçimde muhafaza edilmektedir. Herhangi bir nedenle eşya depolama gereksiniminiz doğduğunda, en uygun fiyatla ve içiniz rahat olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Küçükçekmece Eşya Paketleme

Küçükçekmece evden eve nakliyat ile şehirlerarası evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık ve ofis taşıma çok kolay. Nakliyat işleriniz yapılırken siz kendi işleriniz ile ilgilenin, biz her şeyi kısa sürede çözümleyelim.

Küçükçekmece eşya toplama ve paketleme hizmetimiz ile nakliyatta rahatlığın tadına varacaksınız. Mobilya ve beyaz eşyaların demonte edilmesiyle eşya paketleme süreci başlamaktadır. Küçükçekmece evden eve nakliyat marangoz ustaları tarafından bu işlem doğru bir şekilde gerçekleşmektedir.

Parçalara ayrılan tüm mobilyalar korumalı ambalajlara sarılmakta ve taşıma sırasında zarar görmeleri engellenmektedir. Firmamızın temin etmiş olduğu bu ambalajlar, en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Çarpma ve diğer darbelere karşı dayanıklı olan ambalajlar aynı zamanda her hava koşulunda kullanılabilirler

Küçükçekmece Evden Eve Taşıma

Küçükçekmece Evden Eve Asansörlü Taşıma

Küçükçekmece Asansörlü Taşıma

Küçükçekmece asansörlü eşya taşıma aracı, evden eve nakliyatınızı kolaylaştıran bir uygulamadır. Özellikle yüksek katlı binalarda nakliyat yapılırken mutlaka Küçükçekmece asansörlü eşya taşıma tercih edilmelidir.

Küçükçekmece evden eve nakliyatın sağladığı bu kolaylık, nakliyatı hızlandırdığı gibi eşyaların hasar almasını da engeller. Balkon ya da camdan kolaylıkla Küçükçekmece asansörlü taşımaya yerleştirilen eşyalar kısa sürede taşınırlar.

Küçükçekmece evden eve taşımacılık ve ofis taşıma işlerinizde tüm bu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. En uygun fiyat teklifleri ile güvenilir bir nakliyat için firmamızla iletişim kurmanız yeterli.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın