Kartal Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Kartal Evden Eve Nakliyat

Yıllardır nakliyat sektöründe yer alan Çukurova Nakliyat, sektördeki tecrübesini Kartal Evden Eve Nakliyat firması olarak devam ettirmektedir. Sektörde edindiğimiz deneyim ve profesyonel ekibimiz ile İstanbul ve tüm Türkiye’ye evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat yapmaktayız.

Evden ve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama konularında kaliteli hizmet ve güven peşindeyseniz doğru adrestesiniz. Kartal evden eve nakliyat, başta Kartal ilçesi olmak üzere İstanbul’un her bölgesine güvenilir sigortalı taşıma hizmeti taşımaktadır.

Kartal’da Nakliyat Bizim İşimiz

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi nakliyat olan firmamız, her türlü nakliyat işinizde yardımcı olmaktadır. Ne kadar zor ve stresli olduğunu bildiğimiz evden eve nakliyat sürecinin her aşamasında biz varız. Son model araç filomuz ile tüm eşyalarınız hızlı bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmaktadır.

Kartal evden eve nakliyatın genel hizmetleri ve size özel hizmetleri şu şekildedir;

  • Kartal Evden Eve Taşımacılık
  • Kartal Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
  • Kartal Ofis ve İşyeri Taşıma
  • Kartal Parça Eşya ve Değerli Eşya Taşıma
  • Kartal Şehir içi Nakliyat
  • Kartal Eşya Depolama

Yukarıdaki genel hizmetlerimiz dışında, siz değerli müşterilerimize özel evden eve nakliye hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Her biri kendi alanında uzman olan Kartal evden eve nakliyat ekibinin size özel hizmetleri de şöyledir;

  • Kartal Adresinize Ücretsiz Ekspertiz Gönderimi
  • Kartal Eşya Toplama ve Paketleme
  • Kartal Asansörlü Eşya Taşıma Aracı
  • Kartal Sigortalı Eşya Taşıma

Kartal Eşya Paketleme

Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışan firmamız, nakliyat işlerinizin her evresini sizin için kolaylaştırmaktadır. Bunlardan birisi olan Kartal eşya toplama ve paketleme, siz müşterilerimizin en zorlandığı durumlardandır.

Evden eve nakliyat ya da ofis taşımaya karar verdiğinizde, müşteri temsilcimizi arayarak bizimle irtibat kurmanız yeterli. Adresinize gönderilecek uzman ekspertiz ile nakliyat süreciniz başlamaktadır. Eşyalarınız incelenerek bir rapor tutulacak ve nakliyat için gerekli ambalajların miktarı ve özellikleri belirlenecektir.

Taşınma işlemi olacağı gün, Kartal eşya toplama ve paketleme ekibi ilk önce gelip tüm eşyalarınızın ambalajlanmasını sağlayacak. Bu işlem, her odanın eşyası için ayrı ayrı gerçekleşecektir. Kırılacak eşyalarınız tek tek sarılıp, kolilere o şekilde yerleştirilir.

Mobilyalarınız ve demonte hale getirilmesi gereken tüm eşyalarınız ekimizde bulunan marangoz ustaları tarafından sökülmektedir. Büyük bir özenle demonte edilen eşyalar, darbelere karşı dayanıklı ve hijyenik ambalajlara sarılmaktadır.

Kartal Evden Eve Taşıma

Kartal Evden Eve Asansörlü Taşıma

Kartal Asansörlü Taşıma

İstanbul’un en iyi firması olan Kartal evden eve nakliyat, taşınma işlemlerinizi Kartal asansörlü taşıma ile hızlandırıyor. Çağımızda insanlar zamanla yarışmakta, en hızlı evden eve nakliyat ile zamanınızı size kazandırıyoruz.

Kartal asansörlü taşıma araçları, son teknoloji ürünü araçlardır. Özellikle yüksek katlı ve dar merdivenli binalardaki evden eve nakliyat işleri için büyük bir avantajdır. Daha önceden gelen ekspertizin belirlediği şekilde konumlandırılan Kartal asansörlü taşıma, tüm eşyalarınızı zarar görmeden nakliye aracına yüklemektedir.

Doğru ve hijyenik olarak paketlenmiş eşyalarınız, balkondan ya da camdan sorunsuzca Kartal asansörlü taşıma aracına yüklenir. Bu yükleme esnasında koliler ve ambalajlanan eşyaların birbiri ile teması önlenmektedir. Bu şekilde çarparak zedelenme riski ortadan kaldırılır.

Kartal’da en iyi evden eve nakliyat ve Kartal asansörlü taşıma kolaylığından sizde faydalanabilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Kartal Evden Eve Taşımacılık

Kartal Evden Eve Taşıma

Kartal Ofis Taşıma

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında lider firma olan Kartal evden eve nakliyat, Kartal ofis taşıma hizmetini de sunmaktadır. Güvenilir ve işini iyi yapan bir nakliyat firması bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Kartal sigortalı ofis taşıma ile güven içinde tüm önemli evrak, hassas cihazlar ve ofis mobilyalarınızın nakliyatını gerçekleştirebilirsiniz.

Ofis ya da işyerinize ücretsiz olarak gelecek ekspertiz, tüm ofis eşyalarınızı ve ofisinizin nakliyat için konumunu inceleyecektir. Binanın bulunduğu sokak, binanın yapısı, sokakta yaşanan genel trafik nakliyat araçlarının doğru konumlandırılması için çok önemlidir.

Tüm bu incelemelerin ardından Kartal eşya paketleme ve eşya taşıma ekibi, gerekli araç ve ambalajlama malzemeleri ile birlikte ofisinize gelecektir. Kartal ofis taşıma işlemleriniz, demonte edilmesi gereken ofis mobilyalarınızın sökülmesi ve ambalajlanması ile başlayacaktır.

Hassas ofis cihazlarınız ve önemli evraklarınız gerekli önlemler alınarak paketlenecek ve Kartal asansörlü taşıma aracına yüklenecektir. Son işlemlerin gerçekleşmesinin ardından nakliyat aracımızla Kartal sigortalı ofis taşımanız gerçekleşir. Yeni adresinize ulaştırılır ve yeniden montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Kartal Sigortalı Taşıma

Kartal evden eve nakliyat firması, bizden doğabilecek mağduriyetleri önlemek için tüm eşyalarınızı Kartal sigortalı taşıma ile gerçekleştirir. Tüm ev ve ofis eşyalarınız bizim için önemlidir. Evden eve nakliyat ve ofis taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmesi ve maddi kayba uğramanızı istemeyiz.

Kartal evden eve taşıma sırasında bizden kaynaklı bir maddi zararı, karşılamaya hazırız. Bu yüzden ekspertizin belirlemiş olduğu eşyalar için bir sigorta poliçesi hazırlıyoruz. Her iki tarafın imzalayıp kabul ettiği poliçe sonrası tüm eşyalarınız Kartal sigortalı taşıma kapsamına alınmaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat ve İstanbul evden eve nakliyat işlerinizde rahatlıkla sigortalı taşıma gerçekleştiren Kartal evden eve nakliyatı tercih edebilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın