Güngören Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Güngören Evden Eve Nakliyat

İstanbul Güngören’de hizmet sunmakta olan Güngören evden eve nakliyat firması, nakliyat sorunlarınıza çözümler üretmekte. Yıllardır profesyonel olarak nakliyat hizmeti sunan firmamız, en kaliteli hizmetlerle sizi buluşturmaya devam etmektedir.

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma alanında hepsi birbirinden tecrübeli personelimizle birlikte, daima müşteri odaklı çalışmaktayız. Çözüm odaklı çalışma anlayışımız, bizi hep daha iyi hizmetler sunmaya teşvik etmektedir.

Güngören Kaliteli Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyatta kaliteyi, Güngören evden eve nakliyat ile yaşayın. Müşterilerimize özel sunduğumuz pek çok ayrıcalıklı hizmet ile Güngören’in en fazla tercih edilen evden eve nakliyat firmasıyız. Güngören evden eve nakliyat firması olarak; şehirlerarası evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerini de sunmaktayız.

Güngören asansörlü eşya taşıma, Güngören eşya toplama ve paketleme ve Güngören sigortalı taşıma hizmetlerimizde bulunmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu tüm bu kolaylıklardan, uygun fiyat avantajıyla sizlerde faydalanmak için geç kalmadınız.

Güngören Sigortalı Taşıma

Evden eve nakliyat sırasında tüm ev ve ofis eşyalarını Güngören sigortalı taşıma ayrıcalığı ile taşımaya, herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Tamamen müşterilerimizin çıkarlarını düşünerek gerçekleştirdiğimiz Güngören sigortalı taşıma, maddi ve yasal haklarınızı korumaya yöneliktir.

Güvenilir bir evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığı için mutlaka Güngören sigortalı eşya taşımayı tercih etmenizi öneriyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu Güngören sigortalı eşya taşıma prosedürü şu şekilde gerçekleşmektedir;

  • Güngören evden eve nakliyat ya da ofis taşıma talebinde bulunmanızla birlikte, adresinize ücretsiz olarak bir ekspertiz gönderilmektedir.
  •   Uzman ekspertiz tarafından tüm değerli eşyalarınız tespit edilecek ve bir liste oluşturulacaktır.
  •   Ekspertiz raporunda yer alan tüm değerli eşyaları kapsayan bir sigorta poliçesi hazırlanır.
  •   Karşılıklı olarak iki tarafında poliçeyi imzalamasıyla, Güngören sigortalı eşya taşıma süreci başlamış sayılır.

Güngören sigortalı eşya taşıma poliçesi; tüm eşya taşıma, araçla nakliyat ve yeni adrese taşıma esnasında geçerlidir. İmzalanan bu poliçeden sonra nakliyat sırasında eşyalara gelebilecek maddi zararı karşılamayı taahhüt etmekteyiz.

Güngören Eşya Paketleme

Güngören eşya toplama ve paketleme hizmeti ile artık günler süren eşya toplama kargaşasına bir son veriyoruz. Evden eve nakliyat yapılırken en yorucu ve vakit kaybettiren işlem eşya toplama ve paketlemedir. Güngören evden eve nakliyat, bu hizmeti ile nakliyat işlerinizin kısa sürede hallolmasını sağlıyor.

Evden eve nakliyatın yapılmasına karar verilen günden önce, adresinize ücretsiz bir ekspertiz göndermekteyiz. Gelen ekspertiz taşınacak eşyalarınızı inceleyerek, eşya miktarına ve özelliklerine göre ambalaj ile koli temin etmemize yardımcı olmaktadır.

Güngören evden eve nakliyatın profesyonel marangoz ustaları, mobilya ve beyaz eşyaların sökülme işlemlerini yapmaktadır. Diğer yandan tek tek sarılan kırılabilir eşyalar, sarsılmayacak biçimde kolilere yerleştirilmektedir. Tüm demonte işlemlerinin sona ermesiyle, mobilya ve beyaz eşyalar çarpmalara karşı dayanıklı olan ambalajlarla kaplanır.

Böylelikle her biri ambalajlanıp koruma altına alınan eşyalar tek tek Güngören asansörlü eşya taşıma aracına yerleştirilirler. Güngören eşya toplama ve paketleme ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Güngören Evden Eve Taşıma

Güngören Evden Eve Asansörlü Taşıma

Güngören Asansörlü Taşıma

Güngören evden eve nakliyatın sağladığı kolaylıklardan biride Güngören asansörlü eşya taşımadır. Asansörlü eşya taşıma aracı, evden eve nakliyatlarda çok faydası bulunan bir uygulamadır. Güngören asansörlü eşya taşıma sistemi sayesinde ev ve ofislerin eşyaları çok kısa bir sürede taşınabilmektedir.

Firmamızda kullandığımız Güngören asansörlü taşıma araçları, son teknoloji ile üretilmiş araçlardır. En son modellerini kullandığımız tüm araçların periyodik bakım ve kontrolleri yapılmaktadır. Evden eve nakliyat yapılırken Güngören asansörlü eşya taşıma yapılmasının pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların bazılarını şöyle sayabiliriz.

  • Eşyaların çarpma ve düşme yoluyla zarar görmeleri engellenir
  • Ambalajlanmış eşyalar ve koliler kolayca balkon ya da camdan yükleme yapılarak kısa sürede taşıma işlemi bitirilir
  • Sessiz bir çalışma olmasından dolayı gürültü olmaz ve hiç kimse rahatsız edilmez
  • Bütün eşyalar hiçbir hasar görmeden taşınır
  • Eşya taşıma ekibinde daha az kişi yer alacağı için nakliyat masrafı azalır.

Güngören evden eve nakliyatın sunduğu Güngören asansörlü eşya taşıma hizmetinden kolaylıkla sizde yararlanabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçip, Güngören asansörlü eşya taşıma hizmeti talep etmeniz yeterli olmaktadır.

Güngören Evden Eve Taşımacılık

Güngören Evden Eve Taşıma

Güngören Eşya Depolama

Güngören eşya depolama odaları her bütçeye uygun olan fiyatlarıyla müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinen firmamız, tüm eşyalarınızı titizlikle muhafaza etmektedir.

İstanbul’un en güvenilir bölgesinde yapılandırılan Güngören eşya depolama odaları, 7/24 özel kamera sistemi ile izlenmektedir. Güvenlik ve korumanın en üst düzeyde olduğu depolarımızda, ayrıca güvenlik görevlileri de yer almaktadır.

Ev ya da ofis eşyalarınızı depolama ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla Güngören evden eve nakliyat firmasına güvenebilirsiniz.

Güngören Ofis Taşıma

Güngören ofis taşıma hizmeti ile ofis eşyalarınızın nakliyatı güvenilir ellerde. Ofis mobilyalarınız ve diğer eşyalarınız Güngören asansörlü eşya taşıma aracı ile güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Güngören evden eve nakliyat firmasının profesyonel ekibi, sorunsuzca ve kısa süre içinde hiçbir hasar görmeden eşyalarınızın nakliyatını gerçekleştirmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın