Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörünün lideri durumunda olan Çukurova Nakliyat, kaliteli hizmetlerini Çekmeköy evden eve nakliyat ile devam ettirmekte. Uzun yıllar evden eve taşımacılık ve ofis taşıma alanında edindiğimiz engin bilgi ve tecrübeyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Evinizi ya da ofisinizi taşımaya karar verdiğinizde, onlarca evden eve nakliyat firması ile karşılaşabilirsiniz. Çekmeköy evden eve nakliyat firması, müşteri odaklı çalışma prensibi ve kaliteli hizmetiyle aralarından sıyrılmakta. Tüm nakliyat firmalarından bir adım önde olan firmamız, hizmetlerinin kalitesi sonucu nakliyat arayışındaki ilk tercih olmaktadır.

Çekmeköy evden eve nakliyat firmasını diğer firmalardan farklı yapan evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimiz şunlardır;

 • Taşınacak olan eşyaların tespiti ve konum araştırması için ücretsiz ekspertiz gönderme
 • Çekmeköy eşya toplama ve paketleme
 • Çekmeköy asansörlü eşya taşıma
 • Çekmeköy sigortalı eşya taşıma
 • Çekmeköy eşya depolama
 • Çekmeköy şehirlerarası evden eve nakliyat
 • İstanbul evden eve nakliyat

Çekmeköy Eşya Paketleme

Çekmeköy evden eve nakliyat firmasının sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklardan birisi Çekmeköy eşya toplama ve paketleme hizmetidir. İlk günden beri nakliyatla ilgili her aşamada müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Evden eve nakliyat ya da ofis taşıma yapılırken, en hoşlanılmayan kısım eşya toplama ve paketlemedir. Çekmeköy eşya paketleme, bu işi sizlerin yerine yapmakta. Firmamızın tecrübeli paketleme ekibi, adresinize geldiğinde tüm eşyaları belli bir sisteme göre toplamaktadır.

Eşya paketlemesi yapmadan önce evinizde ya da ofisinizdeki demonte edilmesi gereken mobilya diğer eşyalar sökülmektedir. Mobilyalarınızın demonte işlemleri, Çekmeköy evden eve nakliyat bünyesindeki tecrübeli marangoz ustaları tarafından yapılmaktadır.

Tüm demonte işlemlerinin bitmesinin ardından mobilya ve beyaz eşyalar, darbe önleyici ambalajlarla sarılmaktadır. Özellikle mutfaklarda bulunan kırılacak eşyalar ise tek tek ambalajlarla sarılıp, ardından uygun şekilde kolilere yerleştirilir.

Eşya paketlemede kullandığımız tüm ambalajlar darbelere karşı koruyucu ve her türlü hava koşulu için dayanıklı malzemelerdir. Eşya toplamak çok zahmetli ve sıkıcı diyorsanız, sizde Çekmeköy eşya toplama ve paketleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çekmeköy Evden Eve Taşıma

Çekmeköy Evden Eve Asansörlü Taşıma

Çekmeköy Asansörlü Taşıma

Teknoloji geliştikçe eski yöntemler, yerini yeni ve modern tekniklere bırakmakta. Çekmeköy evden eve nakliyat çok uzun zamandır son teknoloji ürünü asansörlü eşya taşıma araçlarını kullanmaktadır. Avantajları saymakla bitmeyen Çekmeköy asansörlü eşya taşıma, en çok zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır.

Bina içinden beden gücü ile eşya taşımak hem büyük bir zaman kaybı hem de eşyaların kırılıp çizilmesi için zemin hazırlamaktır. Özellikle yüksek katlı yapılar ve dar merdivenli binalarda bu risk daha da fazladır.

Çekmeköy asansörlü eşya taşıma aracı sayesinde artık eşyalarıma bir şey olur mu diye panik yapmanıza gerek kalmadı. Binanızın bulunduğu sokağın konumuna göre dış cepheye konumlandırılan asansörlü taşıma aracı ile artık eşya taşımak çok kolay.

Türlerine uygun biçimde ambalajlanmış olan tüm eşyalarınız, balkon ya da camdan Çekmeköy asansörlü taşıma aracına yüklenmektedir. Böylelikle ev ya da ofis eşyalarınızın hepsi tek tek sorunsuz bir şekilde aşağıdaki nakliye aracına indirilmektedirler.

Çekmeköy Sigortalı Ofis Taşıma

Uzun yıllardır nakliyat sektörünün devlerinden biri olan Çekmeköy evden eve nakliyat, ofis taşıma hizmetini de sunmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında Çekmeköy ofis taşıma olarak fark yaratmaktayız.

Ofis taşıma, diğer evden eve taşımacılık işlemlerinden daha fazla bir öneme sahiptir. Nedeniyse, ofislerde genellikle hassas mesleki cihazların bulunması ve resmi yazışmaların ve evrakların yer almasıdır.

Çekmeköy ofis taşıma ekibi, bu alanda uzman olan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Hiçbir önemli evrak ve cihazınıza zarar gelmeden nakliyatı sıkıntısızca gerçekleştirmektedir. Ofis taşıma ile ilgili verdiğimiz hizmetler içinde şunlar bulunmaktadır;

 • Adresinize gelen ekspertiz yardımıyla ofis eşyalarınızın tespiti yapılır
 • Çekmeköy eşya toplama ve paketleme ekibi tarafından demonte gerektiren ofis mobilyalarınız sökülür ve uygun ambalajlarla paketlenir
 • Çekmeköy asansörlü eşya taşıma aracı ile sorun yaşamadan nakliye aracına indirilir
 • Son model nakliyat aracımız içinde sarsılmadan Çekmeköy sigortalı taşıma ile yeni adresine doğru yola çıkar
 • Yeni adresine ulaşan ofis eşyalarınız Çekmeköy marangoz ustaları tarafından montajı gerçekleştirilir ve yerlerine yerleştirilir.
Çekmeköy Evden Eve Taşımacılık

Çekmeköy Evden Eve Taşıma

Çekmeköy Sigortalı Eşya Taşıma

Kurumsal yönetim anlayışı gereği her zaman müşteri odaklı hizmetten yana olan Çekmeköy evden eve taşıma, sigortalı taşıma yapmaktadır. Müşterilerimizin ev ve ofis eşyaları bizler için çok değerlidir. Bu sebeple, evden eve nakliyat ve ofis taşımada tüm değerli eşyalarınızı sigortalamaktayız.

Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinde de, mesafenin uzaklığı ne olursa olsun tüm eşyalarınız Çekmeköy sigortalı taşıma ile taşınmaktadır. Eksperle birlikte hazırlanan sigorta poliçesini her iki tarafında imzalamasıyla Çekmeköy sigortalı taşıma süreci başlamaktadır.

Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy evden eve taşıma firmasının bir başka hizmeti de Çekmeköy eşya depolamadır. Zaman zaman çoğu kişinin ihtiyaç duyduğu ev ve ofis eşyalarını depolama yeri sorununu çözümlüyoruz. Geniş ve güvenli bir alanda kurulu olan depolarımız, her bütçeye uygun fiyat çeşitliliği göstermektedir.

Her miktardaki eşyaya göre farklı odalarımız mevcut olup, rutubet ve nem gibi sorunlardan tamamen uzaktır. İstanbul’da eşya depolama gereksinimiz olduğunda, güvenle Çekmeköy eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın