Çatalca Nakliyat

ileadmin

Çatalca Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat, taşımacılık alanında gösterdiği kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile nakliyatta ilk tercihiniz. Uzun yıllar evden eve nakliyat sektöründe edindiğimiz tecrübeyi siz değerli müşterilerimize aktarmaktayız. Tüm ev ve ofis eşyalarınıza gereken değeri vermekle mükellef olan Çatalca evden eve taşımacılık, her aşamada yanınızdadır.

Firmamız başlıca hizmetleri olan evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi birçok alanda faaliyet göstermekteyiz. Tüm bu nakliyat hizmetlerimizin en öncesinde müşteri memnuniyetini sağlamak vardır.

Çatalca Asansörlü Taşıma

Çatalca ve şehirlerarası evden eve nakliyat ihtiyacında hizmet veren Çatalca evden eve nakliyat, nakliyatta teknolojiyi getiriyor. Evden eve nakliyatta ve ofis taşıma hizmetinde tüm nakliye işlemlerini kolaylaştıran Çatalca asansörlü taşıma araçları kullanmaktayız.

Çatalca evden eve taşımacılık ve ofis taşıma esnasında, bina içi taşıma yapılırken eşyaların zarar görmesi sık görülen bir durumdur. Fakat Çatalca asansörlü eşya taşıma aracı ile bu riski sıfıra indirilmektedir. Tecrübeli Çatalca eşya toplama ve paketleme ekibi tarafından korumalı olarak ambalajlanmaktadır. Ambalajlanan ve kolilere yerleştirilen eşyalar balkondan ya da pencerelerden Çatalca asansörlü taşıma aracına yerleştirilmektedir.

Tüm ofis ve ev eşyalarınızın nakliyat sırasında çizilme kırılma gibi bir hasar görmesini engelleyen bu hizmetimizden sizde faydalanabilirsiniz. Çatalca asansörlü taşıma hizmetinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çatalca Evden Eve Taşıma

Çatalca Evden Eve Asansörlü Taşıma

Çatalca Sigortalı Taşıma

Müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip kabul eden firmamız, tüm müşterilerine sigortalı taşıma yapan bir nakliyat firmayla çalışmasını önermektedir. Bütün sektörlerde olduğu üzere Çatalca evden eve nakliyat sektöründe de sigorta önemli bir detaydır.

Çatalca evden eve taşımacılık firması, müşterilerimizin bizden kaynaklı yaşayabileceği maddi kayıplara karşı eşyalarını sigortalamaktadır. Çatalca evden eve nakliyat ve Çatalca ofis taşıma öncesinde adresinize ücretsiz ekspertiz göndermektedir. Ziyaretinize gelen ekspertiz tüm eşyaları kayıt altına alarak listelemektedir. Yapılan listedeki tüm değerli eşyalar Çatalca sigortalı taşıma kapsamına alınır.

Her iki tarafında imzalayacağı Çatalca sigortalı taşıma poliçesi hazırlanmaktadır. Böylelikle tüm eşyalarınız, taşıma ve araçla nakliyat esnasında alabileceği hasara karşı garanti altına alınmaktadır.

Çatalca evden eve nakliyatın sunduğu Çatalca sigortalı eşya taşıma hizmetimizden faydalanmak için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

Çatalca Ofis Taşıma

Çatalca ofis taşıma işlemi, diğer evden eve nakliyat çeşitlerinden farklıdır. Bu sebeple nakliyat esnasında daha çok dikkat ve özen isteyen bir olaydır. Genellikle mesleki ve elektronik cihazların, değerli evrakların bulunduğu ofis taşımacılığında, Çatalca’nın ilk tercih edilen firmasıyız.

Ofis ve işyerlerinin naklinde, taşınacak eşyaların niteliğinin bilinmesi için ekspertiz incelemeleri oldukça önemlidir. Ofis taşıma başlamadan önce adresinize gelecek olan uzman ekspertiz, bütün ofis eşyaların özelliklerini raporlamaktadır. Ve böylece Çatalca ofis taşıma sırasında ofis eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınması sağlanır.

Önemli evrak paketleme, bilgisayar kolileme, hassas cihazları taşıma, tıbbi cihaz taşıma gibi hassas ofis eşyalarınızı güvenilir biçimde taşıyoruz. Çatalca Evden eve nakliyatın sizlere sunduğu bu hizmetlerden sizlerde uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Çatalca sigortalı ofis taşımadan yararlanmak için firmamız müşteri temsilcimizle görüşmeniz yeterli olmaktadır.

Çatalca Evden Eve Taşımacılık

Çatalca Evden Eve Taşıma

Çatalca Eşya Toplama ve Paketleme

Çatalca evden eve nakliyat firmasını tercih etmeniz için pek çok nedeniniz var. Bunlardan biri de Çatalca eşya toplama ve paketleme hizmetinin sunuyor olmamız. Çatalca evden eve taşımacılık, Çatalca ofis taşıma, Çatalca eşya depolama ve Çatalca şehirlerarası evden eve nakliyat gibi hizmetlerle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Evden eve nakliyat ve ofis taşımada en zor ve yorucu aşama eşyaların düzenli bir şekilde toplanıp paketlenmesidir. Gerektiği biçimde paketlenmeyen eşyaların evden eve nakliyat sırasında kırılma ve çizilme ihtimali oldukça fazladır. Bu durum özellikle Çatalca şehirlerarası evden eve nakliyat sırasında böyledir. Profesyonel Çatalca eşya toplama ve paketleme ekibimiz bütün eşyalarınızı uygun şekilde ambalajlar ile paketlemektedir. Böylece hem eşyalarınızın güvenli biçimde nakliyatı gerçekleşecek, hem de yeni adresinizde aradığınızı rahatlıkla bulabileceksiniz.

Çatalca evden eve nakliyatta, mobilyaların yanlış yöntemlerle demonte edilmesi büyük zarar görmelerine sebep olur. Çatalca evden eve nakliyatın uzman marangoz ustaları, demonte edilmesi gerekli olan mobilya ve beyaz eşyaların demonte işlemini gerçekleştirmektedir. Yeni adrese nakliyat sağlandığında aynı marangoz ustaları tarafından mobilyaların montaj işlemleri yapılır.

Çatalca Eşya Depolama

Çatalca evden eve taşıma firmasının sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerden biri de Çatalca eşya depolama hizmetidir. Tamamen güvenli ve her gün temizliği yapılan Çatalca eşya depolama odalarında tüm ofis ve ev eşyalarınız güvendedir.

İstanbul’un en güvenilir ve altyapı sıkıntısı olmayan bölgesinde bulunan Çatalca eşya depolama alanı, her türlü eşyanızı depolamaya uygun şekildedir. Çeşitli ebatlarda bulunan odalar, bütçenizi sarsmayacak en uygun fiyat teklifleri ile kiraya verilmektedir. Hemen herkesin bütçesine uygun odaları olan Çatalca eşya depolama, 7/24 özel kamera sistemi ile izleniyor ve eşyalarınız güvenle muhafaza ediliyor.

Çatalca evden eve nakliyatın sunmuş olduğu Çatalca eşya depolama hizmetinden faydalanmanız çok kolay. Bunun için firmamız müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Firmamız yetkilileri sizlere evden eve nakliyat ve Çatalca eşya depolama ile ilgili gerekli bilgileri aktaracaklardır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın