Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Kurulduğu zamandan beri çizgisini bozmadan yol alan Çukurova Nakliyat, Bahçelievler evden eve nakliyat ile kaliteyi evinize getiriyor. Nakliyat sektöründe lider firma olan Bahçelievler evden eve taşımacılığın kalitesinden sizde faydalanabilirsiniz.

Bahçelievler Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat firmaları içinde en profesyonel hizmetleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olduğumuz Bahçelievler evden eve nakliyat sektöründe, pek çok hizmeti bir arada gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler şehir içi evden eve nakliyat, Bahçelievler şehirlerarası evden eve nakliyat, Bahçelievler ofis taşıma, Bahçelievler eşya depolama gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.  Bahçelievler merkezli olarak evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız Türkiye’nin her il ve ilçesine Bahçelievler sigortalı taşıma gerçekleştirmektedir.

Tüm bu genel hizmetlerin dışında Bahçelievler evden eve taşımacılık ve Bahçelievler ofis taşımada şu özel hizmetlerimizde bulunmaktadır;

Nakliyat öncesinde adresinize ücretsiz olarak ekspertiz gönderimi

Bahçelievler eşya toplama ve paketleme hizmeti

     Bahçelievler asansörlü eşya taşıma aracı

     Bahçelievler marangoz ustası hizmeti

     Bahçelievler nakliyat aracı

     Bahçelievler sigortalı eşya taşıma

     Bahçelievler eşya depolama

Bahçelievler Eşya Paketleme

Bahçelievler evden eve nakliyat firmasının müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden biri Bahçelievler eşya toplama ve paketleme hizmetidir. Sektöre girdiğimizden bu yana evden eve nakliyatla ilgili her aşamada müşterilerimize destek olmaktayız.

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlemi gerçekleşeceğinde, en yorucu kısım eşya toplama ve paketlemedir. Bahçelievler eşya toplama ve paketleme, sizin yerine bunları yapmaktadır. Nakliyat firmamızın deneyimli eşya paketleme ekibi, adresinize gelip bütün eşyalarınızı sistematik biçimde toplamaktadır.

Eşya paketlemesine başlamadan önce ev ya da ofisteki demonte edilmesi gereken mobilya ve beyaz eşyalar sökülmektedir. Mobilyalarınızın demonte işlemleri, Bahçelievler evden eve taşıma firmamızın tecrübeli marangoz ustaları tarafından yapılmaktadır.

Bütün demonte işlemlerinin bitmesiyle birlikte mobilya ve beyaz eşyalar, darbelere dayanıklı ambalajlara sarılmaktadır. Kırılabilecek eşyalar ise tek tek ambalajlarla sarılıp, ardından birbiriyle temas etmeyecek şekilde kolilere yerleştirilir.

Bahçelievler Evden Eve Taşıma

Bahçelievler Evden Eve Asansörlü Taşıma

Bahçelievler Asansörlü Taşıma

Bahçelievler asansörlü eşya taşıma, nakliyat alanında kullanılan en büyük kolaylıklardan biridir. Bahçelievler asansörlü güvenilir eşya taşımarahatlığından ve sunduğu avantajlardan sizde yararlanabilirsiniz. Önceki yıllarda nakliyatta kullanılan insan gücü ile eşya taşıma, fazlasıyla riskli bir yöntemdir.

Bütün binalarda gösterdiği faydaların yanı sıra en fazla yüksek katlı binalarda, Bahçelievler asansörlü eşya taşıma aracı nakliyattaki yardımcınız. Eşya taşınan bina merdivenleri ne kadar geniş olursa olsun eşyaların çarparak çizilme ihtimali her zaman vardır. Bahçelievler asansörlü eşya taşıma aracı bu ihtimali ortadan kaldırmaktadır.

Bahçelievler evden eve nakliyatın profesyonel ekibi tarafından paketlenen eşyalar, Bahçelievler asansörlü taşıma aracına yerleştirilerek taşınmaktadır. Aşağıda bekleyen Bahçelievler evden eve taşıma aracına indirilen eşyalar, hiçbir zarar görmeden araca yerleştirilir. Bahçelievler evden eve taşımacılığın sunduğu asansörlü eşya taşıma avantajından sizde faydalanabilirsiniz. Bunun için firmamız müşteri temsilcisiyle irtibata geçmeniz yeterli.

Bahçelievler Sigortalı Taşıma

Sürekli daha kaliteli hizmeti sunmaya çalışan Bahçelievler evden eve taşımacılık, tüm ev ve ofis eşyalarınızı Bahçelievler sigortalı taşıma ile taşımaktadır. Nakliyat sektöründe gerçekleştirdiğimiz tüm işlerin arkasındayız. Evden eve nakliyat esnasında firmamızdan kaynaklı bir hasar olduğunda tüm maddi hasarı karşılamaya hazırız.

Bahçelievler sigortalı eşya taşıma hizmeti ile tüm ev ve ofis eşyalarınızı sigorta kapsamına almaktayız. Bahçelievler sigortalı eşya taşıma sürecinde şu aşamalar gerçekleşmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat başlamadan önce uzman ekspertiz adresinize gelerek eşyalarınızın tespitini gerçekleştirir. Ekspertizin raporu sonucu belirlenen değerli eşyalar Bahçelievler sigortalı taşıma kapsamına alınır.

Hazırlanan sigorta poliçesinin taraflarca imzalanması ile birlikte Bahçelievler sigortalı taşıma süreci başlamaktadır. Evden eve taşımacılık sırasında tüm maddi ve yasal haklarınızı koruyan bu hizmetten sizde faydalanabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmeniz için Bahçelievler Evden Eve Nakliyat firması müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Bahçelievler Evden Eve Taşımacılık

Bahçelievler Evden Eve Taşıma

Bahçelievler Eşya Depolama

Herkesin kimi zamanlar bazı gerekliliklerden dolayı ev ya da ofis eşyalarını bir depoya bırakma ihtiyacı olabilir. Bu bazen kiralık yeni bir ev bulmakta zorlanmak, uzun süreli bir ev tadilatına başlamak veya seyahate çıkmak olabilmektedir. Belki de kullanmadığınız ama atmaya kıyamadığınız eşyalarınız varsa Bahçelievler eşya depolama ilk başvuracağınız adres.

Eşya depolamak istediğinizde Bahçelievler evden eve taşıma firmasının eşya depolarını en uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz. Bahçelievler eşya depolama odaları 7/24 özel kamera sistemi ile izlenmekte ve güvenlik görevlileri ile denetlenmektedir.

Herkesin bütçesine ve eşya miktarına hitap eden Bahçelievler eşya depolarımızda, rahatlıkla eşyalarını emanet edebileceksiniz. Temizlik ve hijyenine çok dikkat edilen Bahçelievler eşya depolama odaları her gün görevlilerce temizlenmektedir. Bahçelievler eşya depolama odalarının fiyatları ve daha fazlası için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın